نقل قول نوشته اصلی توسط *Ava* نمایش پست ها
انسان جایزالخطا هست بله ولی اشتباه ایشون باعث شد یوزر بره و دیگه هم نیاد...حالا یک بار اشتباه کردن مشکلی نیست نه اینکه هر بار تکرار بشه ولی خب همانطور که خودتون گفتین این بحث دیگه ادامه نمی دم. فرشته به یلدا بانو توهین کرده خود ایشون ابزار داشتن و می تونستند برخورد کنند والبته اینکه فرشته هم نباید اون رفتار رو نشون می داد و وقتی ازش خواسته شده تموم کنه باید ادامه نمی داد نه تنها ایشون بلکه خود یلدا بانو هم باید تموم می کردن که البته توجهی نکردند و هر دو میوت شدند توسط من و یلدا(ادمین). البته ناگفته نماند که قبل از این عکس حرفای نامربوطی هم به فرشته زده شده بود. ولی در مورد فرشته و بهداد داریم صحبت می کنیم...بهداد وقتی بهش توهینی نشده چرا توهین کرد؟؟ چرا فحش داد؟ چرا دعوا رو بیشتر کرد؟تقديم شما
زر نزن فحش نیست و توهینه اقای بهداد مستر چتروم هستن و وظیفه تذکر دادن رو دارن الان که من باهاشون حرف میزدم فرشته خانم به اقای بهداد گفتن که شما حرف نزن از شما هم حرفهایی دارم یا عکس از حرفاتون در بایگانی دارم که ادامه بدین رو میکنم و اقا بهداد در جواب این حرفشون گفتن که خفه شو و زر نزن ایا این توهین نیست ایا این نحوه حرف زدن با یک مستر صحیح است خود شما بودین کیک نمیکردین حالا اقا بهداد اومده و میوت زده...اوا خانم بازم میگم بهتره یک طرفه قضاوت نکینم و عدالت رو رعایت کنیم. اگر اقا بهداد به غیر این که در جواب حرف فرشته خانم بوده بازم حرفی زده بفرمایین همه بدوننتقديم شما