نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: زنی که ادعا می‌کند فرزند شاه و گوگوش است +تصویر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    4840
    پسندیده
    45
    مورد پسند : 65 بار در 50 پست
    Windows NT 10.0 Firefox 54.0

زنی که ادعا می‌کند فرزند شاه و گوگوش است +تصویر

«شادی پهلوی» زني است که خود را فرزند ازدواج پنهانی شاه مخلوع ایران و یک خواننده زن لس آنجلسی می‌داند و به گفته خودش، حاضر است تا با آزمایش DNA ادعاهايش را اثبات کند.

به گزارش گروه وبگردي باشگاه خبرنگاران ؛ شادی پهلوی در صفحه خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشته است: «من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم.»

شادي پهلوي در صفحه اجتماعي‌اش داستان تولد خود را كه از سرپرستان ساواکی خودش شنیده است، این طور روایت می کند:«دلیل واقعی دستگیری مادرم توطئه بر علیه ولیعهد بود، چون اگر من پسر به دنیا می‌آمدم موازنه‌های قدرت پشت پرده زیادی به هم می‌ریخت اما مادرم بعدا با وساطت غلامرضا پهلوی از زندان آزاد شد.»

اين زن در ادامه مي‌افزايد: « در آن زمان در ایران به دلیل سانسور ساواک جز اعضای محرم و داخلی دربار، ساواک و اعضای خانواده حقیقی فرح دیبا که من به دست آن‌ها سپرده می‌شوم کسی از مردم عادی ایران از تولد دختری فائقه آتشین و محمدرضا پهلوی خبر دار نشده و من نیز به بقیه کوه اسرار پدرم و خانواده او ملحق شدم.»

شادي پهلوي در صفحه خود در يكي از شبكه‌هاي اجتماعي،‌ درباره ادعايش توشت: «.....مادرم کمی پس از تولد من به دستور ساواک و برای جلوگیری از پخش هر نوع (!) شایعه‌ای مبنی بر تولد فرزندش از محمدرضا پهلوي؛ با شریک اخاذی مالی خود یعنی محمود قربانی ازدواج کرد و به دستور ساواک و برای واقعی نشان دادن ازدواج خود با قربانی فرزند بعدی خود یعنی کامبیز قربانی را حامله شد و من از سرپرستان ساواکی خود شنیده بودم که فرح برای انتقام از تولد من و بدليل همدستی مادرم در نقشه کودتای داخلی اسداله علم در روز زایمان مادرم، ماموري را به بیمارستان فرستاد و آن‌ها بلافاصله پس از تولد کامبیز با دستگاه اتصال قلب، شوکي به سر او وارد می‌کنند و به اين دليل است كه کامبیز امروز کند ذهن شده و لقب عقب مانده گرفته است.»
    شادی پهلوی مدعی شده است: من بارها به برادرم کامبیز قربانی پیغام دادم و گفتم برای آزمایش DNA به ترکیه بیاید تا داستان خود را ثابت کنم.

او همچنین آرزو کرده روزی با مسلسل گوگوش را در جمع هوادارانش بکشد.

منبع: مجله مهر

2. کاربر مقابل پست ! * helen * ! عزیز را پسندیده است:

!!yalda!! (08-24-2017)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.