نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: دانلود آهنگ صد دفعه گفتم نرو با دیگری عشق منو اینقدر نگیر سرسری

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 62.0.3202.94

دانلود آهنگ صد دفعه گفتم نرو با دیگری عشق منو اینقدر نگیر سرسری

دانلود آهنگ صد دفعه گفتم نرو با دیگری عشق منو اینقدر نگیر سرسری
    آهنگ شاد و قدیمی زیر خاکیتکست شعر ترانه “..”. موزیک و تنظیم موسیقی : ..با لینک مستقیم , کیفیت های 320 و 128 MP3 , متن آهنگ , پخش آنلاینDownload Music Ghazalصد دفعه گفتم نرو با دیگری صد دفعه گفتم نرو با دیگری.متن آهنگ صد دفعه گفتم نرو با دیگری عشق منو اینقدر نگیر سرسری
    صد دفعه گفتم نرو با دیگری صد دفعه گفتم نرو با دیگریعشق منو اینقدر نگیر سرسری عشق منو اینقدر نگیر سرسریرفتی و حرف منو گوش نکردی رفتی و حرف منو گوش نکردیبرو که الهی دیگه برنگردی برو که الهی دیگه برنگردیتاکی باید به پای تو بشینم همش تو رو با این و اون ببینمنمی دونم عاقبتش چی میشه میخوام فراموشت کنم نمیشهآخه چقدر تحمل چقدر التماس چقدر تحمل چقدر التماسیادت باشه اون بالاهم یک خداست یادت باشه اون بالاهم یک خداستدلمو شکستی اما تو اشتباه کردی قسم به هر دوتامون خیلی گناه کردیخیلی گناه کردی رفتی و با رقیب من نشستیاین دل نازکم رو با دست خود شکستیرحمی به ما نکردی ، رحمی به ما نکردیبرو که الهی دیگه برنگردی آخه چقدر تحمل چقدر التماسچقدر تحمل ، چقدر التماس یادت باشه اون بالاهم یک خداستیادت باشه اون بالاهم یک خداست صد دفعه گفتم نرو بادیگریعشق منو اینقدر نگیر سرسری رفتی و حرف منو گوش نکردیبرو که الهی دیگه برنگردی

2. کاربر مقابل پست mohsen32 عزیز را پسندیده است:

!!yalda!! (12-11-2017)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.