صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: یا عزل فول مستری آوا یا استعفای بنده

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    107
    پسندیده
    24
    مورد پسند : 30 بار در 13 پست

یا عزل فول مستری آوا یا استعفای بنده

با عرض سلام خدمت همه ی یک پارسی های عزیز.........
    من نزدیک به 12-13 ساله که چت میکنم . از اون موقعی که چت روم بدهی و روزی دات کام مشغول فعالیت بودن تا 1پارس قدیم و الان که محسن جان همه رو دور هم جمع کرده....
    به اندازه ای تجربه دارم که بتونم یه سری موارد رو تشخیص بدم... چه در دنیای واقعی چه در دنیای مجازی...
    بیشتر از یکسال توی 1پارس مستر بودم و تنها مستری بودم که بدون نظر دیگر مسترها مستر شدم... اینو قدیمی ها بیشتر میدونن و متوجهش هستن....
    اصلا هم اهل عکاسی نیستم .... ینی از این روش خوشم نمیاد...
    ماجرای آوا خانوم هم برمیگرده به زمانی که تو یه پست ، آوا با یلدا و بهداد سر جنگ داشت...
    من نظرم رو توی اون پست گفتم.... اما تو چت به آوا گفتم که طبق تجربه ، شما دارین یار کشی میکنین و البته این باعث باند بازی و در نهایت تجزیه سایت میشه .... اگه به اهداف محسن و سایت فکر میکنی از این موضوع کوتاه بیا .... که در نهایت همه دیدید که ایشون کوتاه نیومدن
    اما چند روز پیش توی روم یه اتفاقی افتاد که من تشخیص دادم که اگه جلوی این خانوم گرفته نشه در نهایت به دلخوری های بیشتر ختم میشه ...
    اونم دخالت ایشون در کار بنده بوده.... این رو هم توضیح بدم که این دخالت در ویس بوده....نه عمومی....اما از نظر من نفس عمل مهمه
    من تو 1پارس یاد گرفتم که مدیریت سایت باید یکپارچه باشه و هر مستر بااس از مسترای دیگه حمایت کنه چون بودن شکاف بین مسترا باعث اختلافات بزرگی میشه...
    بنده تو روم 200 نفره مستر بودم اما اینجا برام دلخوشی دنیای مجازیه ... ینی به اینجا دلخوش هستم... نمیخوام این دلخوشی رو از دست بدم اما نه به قیمت همکاری با آوا...
    با وضعیت فعلی نمیخوام ادامه بدم چون میدونم عواقب کار بسیار پیچیده تر از صحبت های ساده ی الان منه
    از مستر ها و مدیریت میخوام نظرشونو اعلام کنن....

یا حق
    زندگی زیباست ای زیباپسند.....زیبا اندیشان به زیبایی رسند

2. 4 کاربر پست daniel عزیز را پسندیده اند .

ghost (08-24-2015),Scheitern (08-24-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    181
    پسندیده
    1,650
    مورد پسند : 160 بار در 102 پست
    با سلام.
    بنده هم با نظر دانیال کاملاً موافقم.
    با تشکر

4. 2 کاربر پست ghost عزیز را پسندیده اند .

Scheitern (08-24-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    319
    پسندیده
    7
    مورد پسند : 3 بار در 3 پست
    با عرض سلام
    دوستان منو نمیشناس اما من تا حدودی با همه اشنا هستم .
    اگه مستری اینجا باشه که که به خواسته کاربرا احترام میذاره اون آواست
    اینجا اگه آوا مستر نبود من هیچ وقت نمیومدم و برام واقعا عجیب بود شنیدن این حرفا!!!!!!!
    جسارت نمی کنم اما مفهوم این پست برا من چیزی جز حسادت نیست یعنی اصلا نمی تونم هضم کنم این پست واین حرفا درباره آوا!!
    فکر نمی کنم شما اگه استعفا بدین ابفاقی بیفته اما اوا اگه فول مستر نباشه خیلیا ناراحت میشن...
    من بی جهت از آوا تعریف نکردم چند ماه که میشناسمش و هر روز میبینمش یک پارس باید افتخار کنه به داشتنش

به نظر من این تاپیک نه به خاطر آوا به خاطره حفظ احترام و شخصیت کسی که این تاپیکو زده بهتره زودتر پاک شه
    با تشکر

6. Top | #4
    OKTAY

با سلام خدمت همه دوستان عزیز واقعا جای تاسف داره این حرفها و این بحث ها...
    من دنیل رو مدتهاس میشناسم از زمانی که در اونیکی 1پارس مستر بوده و با اوا خانم هم اینجا اشنا شدم...
    دنیل حرفاشونو زدن باید اوا خانمم بزنن.بنظر من اگر یک مستری کاری میکنه نباید مستر دیگر در کارش دخالت کنه این کار باعث میشه اختلاف نظر بینشون پیش بیاد .
    من همین دیروز با اقا محسن در مورد همین موضوع حرف میزدم که بنظر بنده یکم بیشتر باید حواسشونو جمع کنن
    علت بر اینکه در اون تایپک که بهداد و اوا و یلدا حرفشون شده بود من کاملا دیدم حق نا حق شد و بلافاصله اوا خانم ادمین شد این کار نشون میده که......
    حالا اگر خدایی نکرده اوا خانم از پست خودشون بخوان سو استفاده کنن این تقصیر محسنه نه اوا بی دلیل پرو بال دادن به یک یوزر کار درستی نیست...
    ولی اقا محسن گفتن اوا خانم برا سایت زحمت زیادی میکشه من قبول دارم همیشه تو انجمن فعالیت داره ولی این دلیل نمیشه در کار دیگر مسترها بخاد دخالت کنه
    من کاری ندارم اوا رو بخوان از ادمینی بردارن یا نه چون مهم نیست دنیای مجازیه و همه چن ساعتی میاییم کنار هم خوش باشیم ولی اینکه در کار مستر بخاد دخالت کنه واقعا کار ناشایستی هست و باید معذرت خواهی کنه...
    و این رو هم قبل از بسته شدن تایپک اعلام میکنم بازم اقا محسن حق رو ناحق خواهند کرد
    موافقم اقا دنیل موفق باشین

7. 2 کاربر پست OKTAY عزیز را پسندیده اند .

8. Top | #5
    OKTAY
    نقل قول نوشته اصلی توسط oiiio oloi نمایش پست ها
    با عرض سلام
    دوستان منو نمیشناس اما من تا حدودی با همه اشنا هستم .
    اگه مستری اینجا باشه که که به خواسته کاربرا احترام میذاره اون آواست
    اینجا اگه آوا مستر نبود من هیچ وقت نمیومدم و برام واقعا عجیب بود شنیدن این حرفا!!!!!!!
    جسارت نمی کنم اما مفهوم این پست برا من چیزی جز حسادت نیست یعنی اصلا نمی تونم هضم کنم این پست واین حرفا درباره آوا!!
    فکر نمی کنم شما اگه استعفا بدین ابفاقی بیفته اما اوا اگه فول مستر نباشه خیلیا ناراحت میشن...
    من بی جهت از آوا تعریف نکردم چند ماه که میشناسمش و هر روز میبینمش یک پارس باید افتخار کنه به داشتنش

به نظر من این تاپیک نه به خاطر آوا به خاطره حفظ احترام و شخصیت کسی که این تاپیکو زده بهتره زودتر پاک شه
    با تشکر
    خواهر گرامی هیچ حسادتی وجود نداره هیچ فرقی بین مستر کاربر ادمین وجود نداره
    شما هم که الان با یک هویت پنهان میایین نظر میدین برای ادم سوال میشه مثلا شاید خدایی ناکرده خود اوا خانم هست مولتی یوزر داره یا از دوستاشه لطفا با یوزر خودتون نظر بدین

در ضمن اگر دنیل رو بشناسی هیچ وقت این حرفو نمیزنی و با توجه به حرفیدنت نشون دهنده این هستی که داری یک طرفه قضاوت میکنی چون دنیل واقعا مستر بی حاشیه ای هست

9. 2 کاربر پست OKTAY عزیز را پسندیده اند .

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    107
    پسندیده
    24
    مورد پسند : 30 بار در 13 پست
    خواهر عزیز که هویت شما مشخص نیست
    اولا نظرتون محترم.........اما خواستم که مستر ها و مدیریت نظر بدن
    چقدر خوبه انقدر مودب باشید .... مثل عسل خانوم که اینجا نظر ندید...
    ویرایش توسط daniel : 08-24-2015 در ساعت 10:22 AM
    زندگی زیباست ای زیباپسند.....زیبا اندیشان به زیبایی رسند

11. 2 کاربر پست daniel عزیز را پسندیده اند .

ghost (08-24-2015)

12. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    53
    پسندیده
    602
    مورد پسند : 184 بار در 117 پست
    چرا ما شما رو به یاد نداریم دنیل ؟
    یکم خونسردباشین !
    شما چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد از عکس گرفتن ، اما
    تمام اقدامات مدیریت باید با دلایل مستند باشه.
    نمیشه که یک نفر بگه حمید این حرف رو زد و ادمین اقدام کنه !

13. کاربر مقابل پست hamid.M عزیز را پسندیده است:

ghost (08-24-2015)

14. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    13
    پسندیده
    531
    مورد پسند : 486 بار در 312 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    با سلام

بنده هم با اقا دنيل موافقم اما بايد بگم اين داستان عين اينه كه شما به دلارام (ادمين يكپارس قبلى) بگيد كه مدیران رو از مديريت بركنار كن و خودتون ميدونيد كه اصلا امكان پذير نيست ، به هر حال نظره شخصى خودم رو گفتم ( تا يكى مثل كوه پشت سره ادم نباشه و حمايت نكنه هيچگاه يكى از ديگرى برترى نداره).

ميخواستم نظرى ندم ( چون ميدونم آب در هاون كوبيدنِ اما بدليل احترام به مسترهاى عزيز نظر دادم) موفق باشيد
    ویرایش توسط hamid.M : 08-24-2015 در ساعت 10:29 AM
    با چشمی که خطای دید داره
    قضــاوت نکـــن

15. 2 کاربر پست Scheitern عزیز را پسندیده اند .

ghost (08-24-2015)

16. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    13
    پسندیده
    531
    مورد پسند : 486 بار در 312 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.M نمایش پست ها
    چرا ما شما رو به یاد نداریم دنیل ؟
    یکم خونسردباشین !
    شما چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد از عکس گرفتن ، اما
    تمام اقدامات مدیریت باید با دلایل مستند باشه.
    نمیشه که یک نفر بگه حمید این حرف رو زد و ادمین اقدام کنه !

شما چرا پست منو ويرايش كرديد؟ ( كل مطلبم منظور به اون دو مدير بود) واقعا كه ...
    با چشمی که خطای دید داره
    قضــاوت نکـــن

17. 2 کاربر پست Scheitern عزیز را پسندیده اند .

ghost (08-24-2015)

18. Top | #10
    OKTAY
    لطفا اول به خودمون احترام بزاریم و دوم به طرف مقابل و نظر دیگرانو ویرایش نکنیم ...
    اقا حمید کارتون اشتباه

19. کاربر مقابل پست OKTAY عزیز را پسندیده است:

ghost (08-24-2015)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.