نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رابرت دنیرو در موسسه مُد کارآموزی می کند

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 41.0

رابرت دنیرو در موسسه مُد کارآموزی می کند

فیلم «کارآموز» از ۲۵ سپتامبر در سینماهای آمریکا و همزمان در بسیاری از کشورهای اروپایی و همچنن در مصر اکران می شود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یورونیوز، رابرت دنیرو و آن هاتاوی در افتتاحیه فیلم تازه ای از هالیوود به نام «کارآموز» که روز دوشنبه سی شهریور در نیویورک برگزار شد شرکت کردند.
    رابرت دنیرو در نقش مرد بیوه هفتاد ساله ای به نام بن ویتکر ظاهر می شود که در می یابد پیری و دوران بازنشستگی لزوما به معنی از کارافتادگی نیست. او با استفاده از فرصتی طلایی دوباره به محیط کار برمی گردد و داوطلب کارآموزی در یک موسسه مد آنلاین می شود.

آن هاتاوی که در نقش رییس این موسسه بازی می کند درباره کاراکترش می گوید: اولین چیزی که من را به این شخصیت جذب کرد این بود که برایم پیش نیامده بود یک زن جوان، با هوش و پرکار را در این موقعیت ببینم که با فشارها و استرس محیط کار به خوبی کنار بیاید. تصور می کنم خیلی از زن ها با این شخصیت ارتباط بگیرند و مردها هم همینطور. نکته جالب دیگر شخصیت این است که می خواهد آدم خوبی باشد و خوشحالم که نانسی کارگردان ما، شخصیت را به شکل یک رییس زن بدجنس و بی احساس ننوشته است.
    نانسی میرز کارگردان، فیلمنامه نویس و از تهیه کننده های فیلم امیدوار است فیلم «کارآموز» بتواند به رفع سوءتفاهم های معمول بین دو نسل در محیط کار کمک کند. او گفت: فکر می کنم همه ما راحت همدیگر را کنار می گذاریم، ما به نوعی جوان ها را قبول نداریم و آنها هم ما را کنار می گذارند. ولی در فیلم شاهد یک تجربه خوب بین این دو گروه سنی هستیم.
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

2. کاربر مقابل پست *Ava* عزیز را پسندیده است:

mohsen32 (09-24-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows XP Chrome 35.0.1870.2
    جالب بود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.