صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28

موضوع: مهمان اين سري از صندلي داغ *19 (معروف به جاسوس)

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    234
    پسندیده
    22
    مورد پسند : 71 بار در 41 پست
    Windows NT 6.3 Chrome 45.0.2454.101
    نقل قول نوشته اصلی توسط Scheitern نمایش پست ها
    سلام بازم من

هنوز اتيش نگرفتى كه!!!

اخرين اس مسى كه فرستادى به كى بود و چى بود؟

چند بار تصادف كردى تا حالا؟ بدترين رو بگو!!!(دور از جونت)

دوس داشتى كى باشى كه الان نيستى؟

هيجان انگيزترين كارى كه انجام دادى تا حالا چى بود؟

فكر كن قراره با بهترين كسه زندگيت كه خيلى هم دوسش دارى برى بيرون جاشو به عهده خودت گذاشته كجا ميبريش؟

چه نوع سبك موسيقى دوس دارى خواننده مورد علاقت كيه؟

وقتى عصبانى ميشى كى يا چى يا چه كارى بهت ارامش ميده؟

اگه بخوايى به هوش خودت نمره بدى از ١٠٠ چند ميدى؟

يه جمله هم با اين كلمات بساز:مرغ ، بند كفش، دستشويى، خواستگارى، كاپشن، ماكارانى، آسمان، عشق

اشتباهى كه هرگز تكرار نميكنى؟

از شكست ميترسى يا نه؟

اگه بخوايى يكيو از زندگيت delet كنى اون كيه؟

يه بيت شعر كه خيلى دوسش دارى؟

گوشيت چيه؟

امكانش هست يه عكس از دست خطت برامون بگيرى همين جا بزارى؟

فكر كن يه جا ناهار دعوتى كه با صاحبخونه رودربايستى دارى اونام جلوت غذايى بزارن كه تو ازش متنفرى چيكار ميكنى؟

اگه قرار بشه يه سفر مفتى برى ترجيح ميدى كجا برى و با كى؟

بهترين كادويى كه تا حالا گرفتى ؟ كسي تا حالا مهربونى رو قاب كرده هديه بده برات؟

فعلا همينا بسه چون تا دوشنبه نيستم اگه بازم صندلى بود ميام تا جزغاله شدنت رو ببينم (:دى)

​ich liebe dich ❤️

سلام عزیز بانو
    چرا دیگه مقداری سوختم
    1 آخرین اس ام اس امروزم به یه مسافر بود خواستم ازش خداحافظی کنم اگه دیگه ندیدمش

2 تصادف با مامان اینا بوده زیاد هم با بابا هم مامان تصادف همه جورش بده

3نمیدونم اخه از زیر و بم همه خبر ندارم که بگم اون فقط ظاهر آدما رو دیدم ميدونم همه هم يه ريزه بهله!!( شوخي بود اخرش)

4 من یه دفترچه هم که میخرم هیجانی میشم میگم وااای الان برم توش چی بنویسم چه کنمش و اینا،
    من ببرم؟؟ ميبرم جايي که وسعم برسه خخخ

5آهنگ همه نوع که بگي گوش دادم از توشون دستچين کردم خواننده مورد علاقه ام خواجه اميري خصوصا آهنگ تاوان اونه نميدونم چرا دوس دارم( البته همه خواننده ها مورد احترام هستن و خيلي ها هم خوش ميخونن)

6وقتي عصباني ميشم چند سال پيش دعوا ميکردم الان نه، چيزي که آرومم ميکنه گاهي نوشتنه گاهي خوندنه گاهي هم گريه کردن بستگي داره اينا معمولشه

5هوش، من گاهي خيلي مغزم فندقي ميشه 37

6 روز خواستگاري دختر خالم عشقش با کاپشن آسمانی اومد بره دستشویی بند کفشش زیر پا گیر کرد افتا رو مرغه که داشت ماکارونی میخورد( خخخ چی شد)

7 هیچ وقت دیگه عجله نمیکنم صبور بودن مهمه

8 ترس داره اما پوستم کلف شده( هرچند جمله درستی نیست کلا به شکست بهتر نگاه کنیم اسمشو بذاریم تجربه اما نه اون اندازه که همه زندگی باشه تجربه بعضی تجربیات رو در گذشتگان ببینیم بد نیست)

9 دور گردون گر دو روزی با مراد ما نرفت/ دائما يکسان نباشد حال دوران غم مخور(مخصوص خودته)

10گوشيم نوکيا

11آره امکانش هست

12خب اينقد با غذا بازي ميکنم که خودشون بفهمن دوس ندارم
    ترجيح ميدم با مامانم برم چون خيلييي خوش مسافرته هرجا باشه باهاش ميرم (مامانه ديگه)

13بهترين کادو رو که گفتم اون بالا همون قهر و آشتي

هرجا هستي شاد و سلامت باشي هرچي هم گفتي خودتي خخخخ
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: دستخط.jpg
مشاهده: 2
حجم: 4.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 15
حجم: 6.9 کیلو بایت  
    ویرایش توسط 19* : 10-03-2015 در ساعت 02:53 PM

2. 2 کاربر پست 19* عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-04-2015),Scheitern (10-03-2015)

3. Top | #12

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows XP Chrome 40.0.2214.115
    سلام
    ممنون که دعوت مدیر یک پارس را پذیرفتید
    منم چند تا سوال دارم ازتون
    نظر واقعیتون در مورد یک پارس چیه
    چه پیشنهاد عملی دارید برای پیشرفت اینجا
    وقتی میاین داخل چتروم اول نگاه می کنید ببینید اسم کی اون بالا باشه خوشحالتر میشید
    اگه کسی از یکپارس حرف بد بزنه ناراحت میشید یا بی تفاوتیت؟

سوالای شخصی

تو خونه رابطت با مادرت چه جوریه؟ راستش بگو
    نظرت در مورد تاهل چیه ؟ چند در صد به این موضوع فکر میکنی
    وقتی میری رختخواب ایا زود خوابت میبره یا فکرت زیاده؟
    دایی را بیشتر دوس داری یا عمو؟
    نظرت در مورد حسادت چیه ؟ منطقی جواب نده نظر شخصیت بگو
    فعلا اینا را جواب بده تا برسیم به سوالای بعدی

4. 2 کاربر پست mohsen32 عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-04-2015),Scheitern (10-04-2015)

5. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    234
    پسندیده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen32 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون که دعوت مدیر یک پارس را پذیرفتید
    منم چند تا سوال دارم ازتون
    نظر واقعیتون در مورد یک پارس چیه
    چه پیشنهاد عملی دارید برای پیشرفت اینجا
    وقتی میاین داخل چتروم اول نگاه می کنید ببینید اسم کی اون بالا باشه خوشحالتر میشید
    اگه کسی از یکپارس حرف بد بزنه ناراحت میشید یا بی تفاوتیت؟

سوالای شخصی

تو خونه رابطت با مادرت چه جوریه؟ راستش بگو
    نظرت در مورد تاهل چیه ؟ چند در صد به این موضوع فکر میکنی
    وقتی میری رختخواب ایا زود خوابت میبره یا فکرت زیاده؟
    دایی را بیشتر دوس داری یا عمو؟
    نظرت در مورد حسادت چیه ؟ منطقی جواب نده نظر شخصیت بگو
    فعلا اینا را جواب بده تا برسیم به سوالای بعدی
    سلام مديريت محترم یکپارس

1 خب یکپارس چند بخشه اولیش چت هست چون اینجا زیاد میام میتونم نظر بدم از اونجایی که به همه جا اشراف داشتم جو اینجا صمیمیت داره اما خب گاهي حرف نامربوط گفته میشه اين بعضی دوستان رو اذیت میکنه به شدت،
    بخشای دیگه صاحب نظر نیستم اما از اون زمان که مجلتون رو تغییر دادید خیلی بهتر شده و توجه رو جلب میکنه که مطالب خونده بشه

2 پیشنهاد که والا من اول یه انتقاد کنم که پستای انجمن رو اکثرا عده ای خاص مینویسن مثلا وارد انجمن میشی میبینی تنها پست های آوا يا فرشته یا یلدا....هست من نظرم اینه کاربر جذب کنید الان انجمن و مجله خوبه .یا پست های دنباله دار اونا کم پیش میاد کسی ادامه بده انجمنهای دیگه دیدم یه پست به چندین صفحه رسیده اما اینجا کم دیدم، پستایی مثه پست مشاعره اینا از اوناییست که همه طرفدارشن و ميپسندن
    یه نظرم دارم کمی سخته اما یه اثرات خوبی داره، اینجا یکی دو نفر زبانی جز فارسی بلدند به نظرم بد نیست جملات کوتاه و زيبا رو به زبان ديگه بگن( اين نظرم يه جور ديگه بود اما راستش اينجا جاش نيست)

3 وقتی میام چشمام میگرده رو اسم ممد( mamadreza) ، ولی خب جدی میبینم همه باشن خوشحال میشم ( اندازه یه ارزن اگه ممد باشه خوشحال تر میشم)

4 اگه حرفش خلاف حقیقت باشه اره( تعصب نه ها) يه بار باهاش حرف میزنم اگر هم ادمی باشه که صرفا جهت خودشیرینی مکان ديگه بد بگه بی تفاوتم چون از قدیم میگن نرود ميخ آهنين در سنگ

سوالای شخصی

1 من با مامانم زياد دعوام ميشه اما زودی هم آشتی میکنیم از بچگی تحمل قهر مامانمو اصلا نداشتم وقتی قهر کنه به شدت اذیت میشم اون موقع ها مغرور بودم دیر آشتی میکردیم و من چه حرصی میخوردم

2 به تاهل فک کردم اما خب همه زندگی برام تاهل نیست اطرافیان من همه فک میکنن دیگه وقتشه مامانم دَبِه ای بخره یا اگه نیست کارخونه سفارش بدیم .ازدواج امر مهمی تو زندگیه که باید زیاد دقت کرد( همون یه بار دقت کنی نیاز نیس نگران ادامه اش باشی) اما بازم میگم همه زندگی ازدواج نیس همه چی سر وقتش و به صبر و حوصله،

3 وقتي ميرم رختخواب اون قدر خسته ام که هرکار ميکنم فکر کنم نمیشه گاهی دلم میخواد مثه بچگیم آرزوهامو تجسم کنم اما همیشه زود خواب میشم

4 دایی رو یه ذره بیشتر( در کل مثه هم هستن)

5 حسادت رو همه خصوصا خانما دارن من از وقتی دیدم که حسادت با زندگی یه نفر چه کرد کلا ازش دوری میکنم هرچند گاهی سراغم میاد( اینکه میگن اگه حسادت باعث رقابت بشه خوبه، رو هم قبول ندارم همه جورش اگه جلوش رو نگیری زندگی یکی رو ممکنه نابود کنه من به چشم خودم دیدم)

6. 3 کاربر پست 19* عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-04-2015),*Ava* (10-04-2015),mohsen32 (10-03-2015)

7. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    75
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 11 بار در 8 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 45.0.2454.101
    آخرین بار کی‌ دست توی دماغت کردی؟
    آخرین دروغت چی‌ بود؟
    چند تا بچه دوست داری داشته باشی‌؟
    بدترین کاری که توی عمرت کردی چی‌ بود؟

8. 2 کاربر پست !RoYa! عزیز را پسندیده اند .

9. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    234
    پسندیده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط !RoYa! نمایش پست ها
    آخرین بار کی‌ دست توی دماغت کردی؟
    آخرین دروغت چی‌ بود؟
    چند تا بچه دوست داری داشته باشی‌؟
    بدترین کاری که توی عمرت کردی چی‌ بود؟
    سلاام رويا خانم

1 آخرین بار شکلک دماغ تو روم رو گذاشتم ولی جدی فک کنم صب خخخ

2 اخرین دروغم چند مدت پیش به یه دوست همچين دروغ نبود اما راست هم نبود خلاصه بعدش راستو گفتم

3 بچه زیاد دوس دارم 3 4 5 ...

4 بدترین کار یه جورایی قبلا گفتم کار عجولانه ای که یک سال زندگی من درگیر شد و از همه چيز عقب موندم

10. 2 کاربر پست 19* عزیز را پسندیده اند .

11. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 10.0 Mozilla OS-Browser Compatible
    نقل قول نوشته اصلی توسط 19* نمایش پست ها
    سلام مديريت محترم یکپارس

1 خب یکپارس چند بخشه اولیش چت هست چون اینجا زیاد میام میتونم نظر بدم از اونجایی که به همه جا اشراف داشتم جو اینجا صمیمیت داره اما خب گاهي حرف نامربوط گفته میشه اين بعضی دوستان رو اذیت میکنه به شدت،
    بخشای دیگه صاحب نظر نیستم اما از اون زمان که مجلتون رو تغییر دادید خیلی بهتر شده و توجه رو جلب میکنه که مطالب خونده بشه

2 پیشنهاد که والا من اول یه انتقاد کنم که پستای انجمن رو اکثرا عده ای خاص مینویسن مثلا وارد انجمن میشی میبینی تنها پست های آوا يا فرشته یا یلدا....هست من نظرم اینه کاربر جذب کنید الان انجمن و مجله خوبه .یا پست های دنباله دار اونا کم پیش میاد کسی ادامه بده انجمنهای دیگه دیدم یه پست به چندین صفحه رسیده اما اینجا کم دیدم، پستایی مثه پست مشاعره اینا از اوناییست که همه طرفدارشن و ميپسندن
    یه نظرم دارم کمی سخته اما یه اثرات خوبی داره، اینجا یکی دو نفر زبانی جز فارسی بلدند به نظرم بد نیست جملات کوتاه و زيبا رو به زبان ديگه بگن( اين نظرم يه جور ديگه بود اما راستش اينجا جاش نيست)

3 وقتی میام چشمام میگرده رو اسم ممد( mamadreza) ، ولی خب جدی میبینم همه باشن خوشحال میشم ( اندازه یه ارزن اگه ممد باشه خوشحال تر میشم)

4 اگه حرفش خلاف حقیقت باشه اره( تعصب نه ها) يه بار باهاش حرف میزنم اگر هم ادمی باشه که صرفا جهت خودشیرینی مکان ديگه بد بگه بی تفاوتم چون از قدیم میگن نرود ميخ آهنين در سنگ

سوالای شخصی

1 من با مامانم زياد دعوام ميشه اما زودی هم آشتی میکنیم از بچگی تحمل قهر مامانمو اصلا نداشتم وقتی قهر کنه به شدت اذیت میشم اون موقع ها مغرور بودم دیر آشتی میکردیم و من چه حرصی میخوردم

2 به تاهل فک کردم اما خب همه زندگی برام تاهل نیست اطرافیان من همه فک میکنن دیگه وقتشه مامانم دَبِه ای بخره یا اگه نیست کارخونه سفارش بدیم .ازدواج امر مهمی تو زندگیه که باید زیاد دقت کرد( همون یه بار دقت کنی نیاز نیس نگران ادامه اش باشی) اما بازم میگم همه زندگی ازدواج نیس همه چی سر وقتش و به صبر و حوصله،

3 وقتي ميرم رختخواب اون قدر خسته ام که هرکار ميکنم فکر کنم نمیشه گاهی دلم میخواد مثه بچگیم آرزوهامو تجسم کنم اما همیشه زود خواب میشم

4 دایی رو یه ذره بیشتر( در کل مثه هم هستن)

5 حسادت رو همه خصوصا خانما دارن من از وقتی دیدم که حسادت با زندگی یه نفر چه کرد کلا ازش دوری میکنم هرچند گاهی سراغم میاد( اینکه میگن اگه حسادت باعث رقابت بشه خوبه، رو هم قبول ندارم همه جورش اگه جلوش رو نگیری زندگی یکی رو ممکنه نابود کنه من به چشم خودم دیدم)

با این صندلی همچین بسوزونمت که اسمتم یادت بره ،چه برسه به جاسوسییییییی

- گفتی که پستهای انجمن توسط چند نفر خاص نوشته میشه و باید کاربر جذب بشه و پستهای دنباله دار بیشتر بشه. خودت به عنوان یکی از اعضای یکپارس ، برنامه ای برای کمک به این هدف داری؟
    حاضری از این به بعد کمی برای انجمن بیشتر وقت بذاری . پستها رو دنبال کنی ؟ پستهای جذاب و دنباله دار بنویسی ؟ جذب کاربر کنی؟ تو روم بچه ها رو تشویق کنی تو انجمن شرکت کنند؟

گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

12. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    30
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 37 بار در 14 پست
    Linux Chrome 18.0.1025.166
    تاحالا تو جمع باده شکم زدی؟؟قیافه خودت و اطرافیان چجور بود؟؟
    دیگه سوالی ندارم خاله موفق باشی

13. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    234
    پسندیده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****FERESHTEH**** نمایش پست ها
    با این صندلی همچین بسوزونمت که اسمتم یادت بره ،چه برسه به جاسوسییییییی

- گفتی که پستهای انجمن توسط چند نفر خاص نوشته میشه و باید کاربر جذب بشه و پستهای دنباله دار بیشتر بشه. خودت به عنوان یکی از اعضای یکپارس ، برنامه ای برای کمک به این هدف داری؟
    حاضری از این به بعد کمی برای انجمن بیشتر وقت بذاری . پستها رو دنبال کنی ؟ پستهای جذاب و دنباله دار بنویسی ؟ جذب کاربر کنی؟ تو روم بچه ها رو تشویق کنی تو انجمن شرکت کنند؟

سلاام فرشته جون

خب اگه بتونم اره يه مدت قصدشو کردم اما کلا ميدوني من یه بار تو یه سایتی عضو بودم بعد کوچولو بودم حدود شش سال پیش بلدم نبودم چجوره که، پستی گذاشتم که تالارشو اشتباه انتخاب کرده بودم دقیق یادم نیس خلاصه مدیرش منو دعوا نمود و کلا برخورد بدي داشت
    الان به عنوان جاسوس میتونم همه پست ها رو زیر و رو کنم بخونم اما کلا نمیتونم پست بذارم من تو این سنم حتی وبلاگ هم ندارم و مايه تاسفه(البته دارم تلاش میکنم ها)

من ميتونم به جای چت اومدن این کارو انجام بدم واسه تبلیغ مبلغ خوبی نیستم اما به لطف یه نفر یه کمی میتونم انتقاد کنم اما شما بگی چشم سعی خودم رو میکنم واسه دنباله دار ها شروع مهمه اما ادامه مهمتره منظورم اینه همه تو ادامش شرکت کنن

14. کاربر مقابل پست 19* عزیز را پسندیده است:

**FERESHTEH** (10-08-2015)

15. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    234
    پسندیده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط __!!mOhadese!!__ نمایش پست ها
    تاحالا تو جمع باده شکم زدی؟؟قیافه خودت و اطرافیان چجور بود؟؟
    دیگه سوالی ندارم خاله موفق باشی

سلاااام نيکي گلم
    راستش رو بخوای نه یادم نیس چنین کاری رو و از اونجایی که نزدم قیافه ای هم نبوده
    اما دقت کردی بچه ها (ني ني ها) رو اگه چنین کاری بشه همه میزنن اون در خخخخ انگار نشنیدن

16. کاربر مقابل پست 19* عزیز را پسندیده است:

17. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 45.0.2454.101
    بازم اومدمم ههههه....

اول بگو با اون گالری عکسی که داری بعدا می خوای چیکار کنی؟؟؟ :p

و بعد هم اینکه
    اگه بری بالای یه کوه بلند که صدات به شدت انعکاس داشته باشه اولین حرفی که میزنی چیه؟
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

18. کاربر مقابل پست *Ava* عزیز را پسندیده است:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.