صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 46

موضوع: دوستان !!! نظرتون راجع به امید (omid.m) چیه ؟؟؟

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    73
    پسندیده
    8
    مورد پسند : 56 بار در 28 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 44.0.2403.125
    من صبر میکنم همه نظرشون رو بگند و بخونم بعدش جواب همه رو میدمتقديم شما

2. 3 کاربر پست !. Meysam عزیز را پسندیده اند .

! OMID.M (08-09-2015),ghost (08-03-2015)

3. Top | #12

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows XP Chrome 44.0.2403.125
    نقل قول نوشته اصلی توسط OKTAY نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم از این تایپکا نزنین و شخیت دوستانو زیر سوال نبرین...
    اقا محسن ممنون میشیم جلو همچین تایپکهایی رو بگیرین:)هیچ حق نداره به دیگر کاربران توهین کنه:)

من اجازه نمیدم تو هیچ تایپیکی یا چتروم کسی به شخص یا اشخاصی توهین کنه واسه همین تایپیکای اینجوری را با دقت زیر نظر دارم اما نظر دادن ازاده

4. 3 کاربر پست mohsen32 عزیز را پسندیده اند .

5. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    30
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 37 بار در 14 پست
    Windows NT 10.0 Chrome 44.0.2403.125
    vala dar jaryane kare nashayest omid nisam joz in ke be amvat fosh mide az nazare akhalaghaye dgash besyar alie
    age behetoon chizi mige shookhie kharaki mikone
    ama badesh ke kesi behetoon chizi bege miad poshtetono migire
    in khosoosiatesham dar nazar dashte bashid
    faghad vase in ke be mordhea fosh mide refaghato tamoom nakonid
    man badiyi azash nadidam
    adama bazi chizaro qabool nadaran shayadam omid be in chiza motaghed nis
    dar zemn vaghti in posto gozashtin az omid bayad ejaze migireftin
    ishhhhhhh
    )()

6. 2 کاربر پست !!mOhadese!! عزیز را پسندیده اند .

7. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    13
    پسندیده
    531
    مورد پسند : 486 بار در 312 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Mac OS X 10.7.3 Safari 5.1.3
    اميد خان {{{{

از نظر بنده ما حق هيچگونه قضاوتى در مورده ديگران رو نداريم و نبايد همه رو از ديد خودمون ببينم و همچنين حق برچسب زدن به يكى شايسته نيس دوستان (طبق تايپك اخلاق مجازى ايشون رو اگه در نظر بگيريم از حق نگذريم با محبت و مرام هستن)پرش}
    در حال خندهدرضمن خودمم كم فحش نخوردم از ايشون اما فهميدم تو دلش چيزى نيس عيبي نداره گذرا بود يادم رفت )()

اميد جان موفق باشى برادر عزيزم خدا ياور و ياوره عزيزانتون باشه(امواتت رو هم خدا قرين رحمتش كنه آمين)
    تقديم شما
    با چشمی که خطای دید داره
    قضــاوت نکـــن

8. 2 کاربر پست Scheitern عزیز را پسندیده اند .

! OMID.M (08-09-2015),ghost (08-04-2015)

9. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    73
    پسندیده
    8
    سلام
    خب انگار در همین حد قراره به امید نظر بدید و بگید امید خوبه یا بگید بد
    اول اینکه برای چی این تایپیک رو زدید ؟ مگه امید میاد انجمن ؟ اصلا چت چ دخلی به انجمن داره یه موضوع کاملا جداست
    دوم اینکه فرشته خانم شما اصلا مشکلت چیه ؟ چرا سعی میکنی ادم مظلومی خودت رو نشون بدی ؟ الان برای چی این تایپیک رو زدی که بگی اره امید ب من فحش مادر داره بقیه هم بیاند اعتراض کنند و بگند کار امید اشتباه ؟
    آوا میگه حیف وقت و ..... خب دختر خوب تو مثلا مودبانه توهین میکنی یعنی با امید خیلی فرق داری ؟
    یا عزرائیل و افشین ؟ خدا مادرت رو بیامرزه و روحش شاد میگید حرمت داره مرده نباید بهش فحش داد بین مرام فحشرا به اموات فحش نمیدن خدای تو چت های که باهم بودیم یا چتهای که خودتون رفتید فحش میدادیممم اصلا فکر اینو کردیم طرف مادرش زنده اس یا خواهر یا کلا ناموسش ؟ بی انصاف ها حتما باید مادرش بمیره که فحش ندیم ؟ اگر میخواید مرام و معرفت بزاریم نباید کلا فحش بدیم خودم فحشرمماااا ب خیلی ها فحش مادر دارم من از همتون گناه کار ترم ولی این که شما امدید و امید رو
    مواخذه میکنید که چرا به مادر فرشته فحش داده و کارش درست نیست وقتی یکی با یکی دیگه کاری نداشته باشه وقتی کسی بهش چیزی نگه مطمئن باشید مریض نیست فحش بده
    چندبار گفتم بازم اینجا میگم چون مطئنم امید اینو میخونه اگر اون لحظه ای که امید داشت به فرشته فحش میداده چ ب مادرش چ ب خودش مطمئننن باشید میزدم تو گوش امید . . . چون میدونم امید وقتی اعصبانی بشه بدون هیچ کنترلی رو ذهنش هرچی از دهنش میاد میگه وقتی ب همه یک پارسی ها فحش داد خب منم جزشونم منم یکی از بچه های یکپارسم مخصوصا یکپارسی که محسن راه انداخته
    ولی چراا یک کلمه تو این تایپیک از فرشته خانم انتقاد نکردید که چرا اون توهین کرده ؟ چرا کسی ب اون چیزی نمیگه چرا انقدر نامردی میکنید بجای اینکه طرف دوستتون رو بگیرید طرف حق رو بگیرید
    من جسی افشین عزرائیل امید نیکروز رامتین همون فحش دادیم ولی ذاتن فحشر نیستیم همیشه هم سعی کردیم هوای همو داشته باشیم با رامتین مشکل داشتم الانم دارم ولی بازم باهم خوبیم و بگو بخند میکنیم چون واقعا رامتین هم ذاتن فحشرر نیست همون به نوعی جوگیر هستیم که میخوایم خودمون رو نشون بدیم که سرتر از اون یکی هستیم
    امید چندین بار خواسته فحش بده بخاطر من یا کسی دیگه من همیشه ازش خواستم فحش نده قبول میکرده و سکوت ولی گاهی دیگه مجبور میشده فحش بده حالا بخاطر من یا بخاطر خودش یا بخاطر بقیه دوستان امید واقا پسر بدی نیست شوخی های از حد گذشته میکنه با نیکروز امید وقتی با من چت میکنه مودبانه چت میکنه وقتی نیکی یا نیکروز میاد دیگه میزنه تو فاز بیخیالی و هرچی میاد میگه
    حقیقتش همه اینطورین از اون دختر بگیر تا پسر که تو جمع و اکیپ همدیگه هر حرفی میزنند دخترا نگند نه ما اینطوری نیستیم که قطعا اونا هم شده مثل پسرا راحت باهم حرف زدند و حرفای بوق دار حالا یکم خودشون رو تو جمعی میبیند جمع و جور میکنند که همه دخترا اینطوری نیستند حالا اینجا چته اگر میتونستند روم خصوصی برای خودشون درست کنند قطعا میرفتند اونجا مزاحم بقیه نمیشدند که اوا کیک کنه فرشته بگه رعایت کنید محسن با اون شکلک و جی جی نازش بیاد . . .
    االان اين تایپیکی که فرشته راه انداخته کاملا مشخصه از روی عمد بوده و برای اینکه بگه امید پسر بی تربیت و غیره و این یه جور عقده ی بودن هستش
    فرشته از من خواست در موردش تو تایپیکی که همتون نظر دادید نظر بدم نظرم رو نگفتم چون نمیخواستم مثل شماها خیلی هاتون دروغ بگم الکی خوشش کنم
    فرشته خانم اخلاق های نامناسب شما
    خودبین : فکر میکنی خیلی خانم متشخص و پرنسسی هستی
    عقده ای و کینه ی: یه چیزی رو ببینی یه حرفی بهت زده بشه انقدر کشش میدی و ب همه میگی که تا همه ندونند ول کن هم نیستی
    بی صبر و تحمل : خیلی زود رنج هستی حاضری با هرکسی شوخی کنی یا حرفی بهش بزنی ولی یه انتقای یا یه شوخی بشه میگی خرکی بوده این حق رو نداشته با من شوخی کنه شوخی حدی داره مرزی داره و ..... و حتی اگر از کسی چیزی بخواید انجام نده قهر میکنید و میگید بیخیال مهم نیست و سریع ناراحت میشید شما به من گفتید برم نظر بدم رفتم برگشتم قیافه میگرفتید و جواب سلامم رو ندادید تا فرداش که باز حرف زدید
    خودباور : خیلی خودت رو باور داری که میتونی کسی باشی فکر میکنی شخصیت معروفی هستی که تو چت هستی تو چت قبلی صدات در نمیومد اینجا الان یکسره مشغولی و تایپیک میزنی و غیرره
    بی ادب : تو همه رو محکم ب بی ادبی میکنی و خودت رو با ادب نشون میدی همه دوستات هم میگند خیلی گلی ولی من میگم خانم محترم شما هم مثل ما هستی در جای که خودتون صلاح دونستی و دوست داشتی همون فحشری که فحش بهتون میداد رو فحش دادید و ب ناموسش حرف زدید یکیش خودم که اون چت باهاتون بحثم شد و فحش میدادم و شما هم ب من فحش میدادی و حرفات رو میزدی این چت هم ب امید گفتی پرستاری و بخیه میزنی ومادرش رو غیرررره
    من از اميد خواهش میکنم سعی کنه کمتر فحش بده یا میخواد با نیکروز و نیکی و غیره شوخی های از مرز رد شده بکنند برند روم شیراز و از محسن میخوام ب مستراش بگند اونجا که کسی نیست بزاره اینا ازاد باشند و راحت

خوبی چتی که محسن داره اینه ازادانه میتونی حرف بزنی و دیکتاتوری نیست
    این کل حرفام بود ازم میخواید ناراحت بشید میخواید منم محکم کنید که از امید دفاع کردم خیالی نیست چون من صادقانه حرفم رو زدم
    مهم اینه اگر روزی رفیقممم خواست ب من فحش بده من ایگنورش کنم که نبینم فحشاش رو که بخوام جوابش رو بدم من تو اقعایتش از رفیقی که بهم میگفت داداش زیاد خوردم پس تو مجازی اگر زخم هم بخورم خیالی نیست مهم منم که زخم نزنم
    تقديم شما

همتون گلید ، آقا و خانم تقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شما
    من این چند وقته خیلی لیدا رو اذیت کردم و شوخی باهاش کردم و همینطور آوا رو خداروشکر آوا میدونه همه اش شوخیه و بی نیت حرفی رو میزنم و میخوام فقط باعث خنده باشم اگر باعث ناراحتیشون میشم دیگه شوخی نمیکنم لیدا رو نمیدونم درک میکنه یا نه تا الان که خیلی جنبه بالا نشون داده هم پای من گفته و خندیده و این بزگواریش رو نشون میده فقط لیدا میدونم الان میگی درد و مرض و کوفت برای پیش بینی اینده همه رو بده جی جی ت بخوره ( سگش اسمش جی جی هستش )در حال خنده

10. 3 کاربر پست !. Meysam عزیز را پسندیده اند .

! !nIkRoOz! ! (08-03-2015),! OMID.M (08-09-2015),ghost (08-04-2015)

11. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6
    پسندیده
    7
    مورد پسند : 66 بار در 48 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط !. Meysam نمایش پست ها
    سلام
    خب انگار در همین حد قراره به امید نظر بدید و بگید امید خوبه یا بگید بد
    اول اینکه برای چی این تایپیک رو زدید ؟ مگه امید میاد انجمن ؟ اصلا چت چ دخلی به انجمن داره یه موضوع کاملا جداست
    دوم اینکه فرشته خانم شما اصلا مشکلت چیه ؟ چرا سعی میکنی ادم مظلومی خودت رو نشون بدی ؟ الان برای چی این تایپیک رو زدی که بگی اره امید ب من فحش مادر داره بقیه هم بیاند اعتراض کنند و بگند کار امید اشتباه ؟
    آوا میگه حیف وقت و ..... خب دختر خوب تو مثلا مودبانه توهین میکنی یعنی با امید خیلی فرق داری ؟
    یا عزرائیل و افشین ؟ خدا مادرت رو بیامرزه و روحش شاد میگید حرمت داره مرده نباید بهش فحش داد بین مرام فحشرا به اموات فحش نمیدن خدای تو چت های که باهم بودیم یا چتهای که خودتون رفتید فحش میدادیممم اصلا فکر اینو کردیم طرف مادرش زنده اس یا خواهر یا کلا ناموسش ؟ بی انصاف ها حتما باید مادرش بمیره که فحش ندیم ؟ اگر میخواید مرام و معرفت بزاریم نباید کلا فحش بدیم خودم فحشرمماااا ب خیلی ها فحش مادر دارم من از همتون گناه کار ترم ولی این که شما امدید و امید رو
    مواخذه میکنید که چرا به مادر فرشته فحش داده و کارش درست نیست وقتی یکی با یکی دیگه کاری نداشته باشه وقتی کسی بهش چیزی نگه مطمئن باشید مریض نیست فحش بده
    چندبار گفتم بازم اینجا میگم چون مطئنم امید اینو میخونه اگر اون لحظه ای که امید داشت به فرشته فحش میداده چ ب مادرش چ ب خودش مطمئننن باشید میزدم تو گوش امید . . . چون میدونم امید وقتی اعصبانی بشه بدون هیچ کنترلی رو ذهنش هرچی از دهنش میاد میگه وقتی ب همه یک پارسی ها فحش داد خب منم جزشونم منم یکی از بچه های یکپارسم مخصوصا یکپارسی که محسن راه انداخته
    ولی چراا یک کلمه تو این تایپیک از فرشته خانم انتقاد نکردید که چرا اون توهین کرده ؟ چرا کسی ب اون چیزی نمیگه چرا انقدر نامردی میکنید بجای اینکه طرف دوستتون رو بگیرید طرف حق رو بگیرید
    من جسی افشین عزرائیل امید نیکروز رامتین همون فحش دادیم ولی ذاتن فحشر نیستیم همیشه هم سعی کردیم هوای همو داشته باشیم با رامتین مشکل داشتم الانم دارم ولی بازم باهم خوبیم و بگو بخند میکنیم چون واقعا رامتین هم ذاتن فحشرر نیست همون به نوعی جوگیر هستیم که میخوایم خودمون رو نشون بدیم که سرتر از اون یکی هستیم
    امید چندین بار خواسته فحش بده بخاطر من یا کسی دیگه من همیشه ازش خواستم فحش نده قبول میکرده و سکوت ولی گاهی دیگه مجبور میشده فحش بده حالا بخاطر من یا بخاطر خودش یا بخاطر بقیه دوستان امید واقا پسر بدی نیست شوخی های از حد گذشته میکنه با نیکروز امید وقتی با من چت میکنه مودبانه چت میکنه وقتی نیکی یا نیکروز میاد دیگه میزنه تو فاز بیخیالی و هرچی میاد میگه
    حقیقتش همه اینطورین از اون دختر بگیر تا پسر که تو جمع و اکیپ همدیگه هر حرفی میزنند دخترا نگند نه ما اینطوری نیستیم که قطعا اونا هم شده مثل پسرا راحت باهم حرف زدند و حرفای بوق دار حالا یکم خودشون رو تو جمعی میبیند جمع و جور میکنند که همه دخترا اینطوری نیستند حالا اینجا چته اگر میتونستند روم خصوصی برای خودشون درست کنند قطعا میرفتند اونجا مزاحم بقیه نمیشدند که اوا کیک کنه فرشته بگه رعایت کنید محسن با اون شکلک و جی جی نازش بیاد . . .
    االان اين تایپیکی که فرشته راه انداخته کاملا مشخصه از روی عمد بوده و برای اینکه بگه امید پسر بی تربیت و غیره و این یه جور عقده ی بودن هستش
    فرشته از من خواست در موردش تو تایپیکی که همتون نظر دادید نظر بدم نظرم رو نگفتم چون نمیخواستم مثل شماها خیلی هاتون دروغ بگم الکی خوشش کنم
    فرشته خانم اخلاق های نامناسب شما
    خودبین : فکر میکنی خیلی خانم متشخص و پرنسسی هستی
    عقده ای و کینه ی: یه چیزی رو ببینی یه حرفی بهت زده بشه انقدر کشش میدی و ب همه میگی که تا همه ندونند ول کن هم نیستی
    بی صبر و تحمل : خیلی زود رنج هستی حاضری با هرکسی شوخی کنی یا حرفی بهش بزنی ولی یه انتقای یا یه شوخی بشه میگی خرکی بوده این حق رو نداشته با من شوخی کنه شوخی حدی داره مرزی داره و ..... و حتی اگر از کسی چیزی بخواید انجام نده قهر میکنید و میگید بیخیال مهم نیست و سریع ناراحت میشید شما به من گفتید برم نظر بدم رفتم برگشتم قیافه میگرفتید و جواب سلامم رو ندادید تا فرداش که باز حرف زدید
    خودباور : خیلی خودت رو باور داری که میتونی کسی باشی فکر میکنی شخصیت معروفی هستی که تو چت هستی تو چت قبلی صدات در نمیومد اینجا الان یکسره مشغولی و تایپیک میزنی و غیرره
    بی ادب : تو همه رو محکم ب بی ادبی میکنی و خودت رو با ادب نشون میدی همه دوستات هم میگند خیلی گلی ولی من میگم خانم محترم شما هم مثل ما هستی در جای که خودتون صلاح دونستی و دوست داشتی همون فحشری که فحش بهتون میداد رو فحش دادید و ب ناموسش حرف زدید یکیش خودم که اون چت باهاتون بحثم شد و فحش میدادم و شما هم ب من فحش میدادی و حرفات رو میزدی این چت هم ب امید گفتی پرستاری و بخیه میزنی ومادرش رو غیرررره
    من از اميد خواهش میکنم سعی کنه کمتر فحش بده یا میخواد با نیکروز و نیکی و غیره شوخی های از مرز رد شده بکنند برند روم شیراز و از محسن میخوام ب مستراش بگند اونجا که کسی نیست بزاره اینا ازاد باشند و راحت

خوبی چتی که محسن داره اینه ازادانه میتونی حرف بزنی و دیکتاتوری نیست
    این کل حرفام بود ازم میخواید ناراحت بشید میخواید منم محکم کنید که از امید دفاع کردم خیالی نیست چون من صادقانه حرفم رو زدم
    مهم اینه اگر روزی رفیقممم خواست ب من فحش بده من ایگنورش کنم که نبینم فحشاش رو که بخوام جوابش رو بدم من تو اقعایتش از رفیقی که بهم میگفت داداش زیاد خوردم پس تو مجازی اگر زخم هم بخورم خیالی نیست مهم منم که زخم نزنم
    تقديم شما

همتون گلید ، آقا و خانم تقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شما
    من این چند وقته خیلی لیدا رو اذیت کردم و شوخی باهاش کردم و همینطور آوا رو خداروشکر آوا میدونه همه اش شوخیه و بی نیت حرفی رو میزنم و میخوام فقط باعث خنده باشم اگر باعث ناراحتیشون میشم دیگه شوخی نمیکنم لیدا رو نمیدونم درک میکنه یا نه تا الان که خیلی جنبه بالا نشون داده هم پای من گفته و خندیده و این بزگواریش رو نشون میده فقط لیدا میدونم الان میگی درد و مرض و کوفت برای پیش بینی اینده همه رو بده جی جی ت بخوره ( سگش اسمش جی جی هستش )در حال خنده

hd ایول میثم من به عنوان اسب 1پارس از حمایت میکنم ************ امید داداش منه عشقمه نفسمه کامووووووووووووووون بیبی منه قرراه با هم ازدواج کنیم بچه دار هم بشیم ولی در مورد فرشته خدایی من بدی ندیدم ازش ولی به خودشم گفتم زدن همچین تایپکهای برای زیر سوال بردن شخصیت طرف اصلا خوب نیست... اما خود تو میثم من ی روز رم میکنم و میبرمت بالکن چون عکسای منو فتو شاپ کردی اون عکس جدیدرو هم میزارم ایشالا انجمن بیا فتوشاپ کنم پشما رو بزن همه ببین.......

چقد خوبه این دنیای مجازیو انقد جدی نگیریم و با هم دوست باشیم...
    خنده قهقههخنده قهقههخنده قهقههخنده قهقههخنده قهقهه

12. 2 کاربر پست ! !nIkRoOz! ! عزیز را پسندیده اند .

13. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6
    پسندیده
    7
    مورد پسند : 66 بار در 48 پست
    ​موسن32از الان بگم منو بن کنی باز شیرمو حلالت نمیکنم خخخخخخخخخخخخ دوست دارم فلان فلان شده

14. 2 کاربر پست ! !nIkRoOz! ! عزیز را پسندیده اند .

15. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    25
    پسندیده
    52
    مورد پسند : 56 بار در 34 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 43.0.2357.130
    بهترین نظر نظر میثم بود به نظر من امید چیزی تو دلش نیست و ما خیلی اینجارو جدی گرفتیم درست نیست انقدر از هم خورده بگیریم قبول کنیم بهترین یوزرامونم گاهی موقعه ها شیطونی میکنن که باعث عصبانیته ماها میشن ولی چون برچسب بد بودن به ماها خورده دیگه همه بدون دلیل زود قضاوت میکنن مثلا مستر از در میاد تو بلا فاصله بحثی ببینه به شخصه یهو رامتین یا اقای ایکس رو بن میکنه . در کل اینا همه دستاوردای انقلابه که ما میتونیم دور هم چت کنیم دوره شاه اینجوری نبود. ععععععععععععععععععخنده قهقهه
    ویرایش توسط ramttttttttin : 08-03-2015 در ساعت 08:46 PM

16. 4 کاربر پست ramttttttttin عزیز را پسندیده اند .

! OMID.M (08-09-2015),!. Meysam (08-03-2015),ghost (08-04-2015),HossEiN (08-04-2015)

17. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 6.3 Mozilla OS-Browser Compatible
    میثم جان خیلی ممنون از نظری که برام دادی، اما باید بگم که باید تو تایپیک نظر راجع به فرشته باید اینارو می نوشتی. اما مهم نیست، منم همینجا جوابتو میدم.تقديم شما
    گفتی کی چون با امید لجم این پست رو گذاشتم ، باید بگم که من واسه خیلیها از جمله خودت و آوا، محسن ،خودم ... همین پست رو زدم . پس بیخودی جو نده . درضمن، امید انجمن هم میاد و تو بعضی تایپیکها شرکی میکنه . خبر نداری . آگاه شو.
    مساله بعدی اینکه شما داری میگه که همه راجع به من نظر دروغ دادن و خودتو خیلی با صداقت و آدم خوبه داستان میکنی ،واسه اینکه بقیه بدونن که این تو هستی که از رو بغض و کینه در مورد من اینجور نظر دادی ، باید بگم که . همین شما بودی که همیشه به من میگفتی ، خوبی ، گلی ، با جنبه ای و... . اگر هم دوستان، فکرمیکنن که بنده دروغ میگم، برید پست صندلی داغ میثم رو ببینید. که یلدا بانو ازش سوال کرده نظرت راجع به کلمات زیر چیه؟ بعد اسم چند نفر از جمله اسم منو زده . و شما جوب دادی. فرشته = مثل اسمشه. این جواب شما در مورد من بوده ، با سند و مدرک. 0..
    نکته بعدی این هست که من ابدا نگفتم که خوبم یا بدم، هر کسی حتی فشرها به من احترام گذاشتند ، یه سلام کردن 10 بار سلام کردم. کسی احترام نگذاره . توهین کنه ، به روش خودم دمشو قیچی میکنم.
    من وقتی تو یکپارس با شما بیشتر آشنا شدم به نظرم آدم بدی نیومدی و تا 2-3 روز پیش هم به من احترام گذاشتی منم متقابلا به شما احترام گذاشتم. حالا از کجا ناراحتی خدا داند. میومدی عین یه مرد باهام حرف می زدی و حل میکردی.
    عقده ای و کینه ی: این شما هستی که عقده ای و کینه ای هستی، بارها شده که بهت گفتم ، نمی دونم این ناشناس کیه که فحش میده ، اما هر بار اسم یکی از دوستاتو آوردی که کاره اونه، من گفتم نه!! گفتی: فرشته حالا خیلی مونده اینارو بشناسی که چه کثیفن. تمیزه اینجا فقط میثم هست شکر خدا. والا دارم شمارو بهتر میشناسم.الانم که با اینا که گفتی خودتو بردی زیر سوال نه منو.پرچمممم
    خودباور : این لقب شماست تو چت روم. البته پشت سرت می گن ،خیلی خودتو قبول داری ، فکر می کنی علی آباد هم واسه خودش شهریه. نه میثم جان. هنوز بخشه، و بخشداری داره ، هر وقت شهر شد و صاحب شهر داری انوقت سینتو بده جلو ادعا کن.پرش}
    بی ادب : تو همون فشر 1پارسی ، که خودتم می دونی ، اما از نوع جوجه فشرش . من اگه جواب امثال تورم ندم ،باید برم بمیرم دیگه.عيبي نداره
    آدم خوبه وقتی یجاش می سوزه اشتباهی چای دیگشو فوت نکنه. (دما‌غت فکنم سوخته،اما دستتو داری فوت میکنی)
    بعضی ها جنبه ارتفاع ندارن، نباید ببریشون اون بالا بالاها. اگه یه مدت به بعضی ها آقا اقا زیاد بگی ،سرشون گیج میره. باید عین لیون کریستال لب پر، پرتشون کنی از اون بالا به پایین تا 100 تیکه شن، لیون بلوری 2-3 تیکه میشه ، فقط کریستال
    میثم جان در آخر باید بگم ، قبری که بالا سرش داری گریه میکنی، توش مده نیست. فکری به حلا خودت کن اخوی.تقديم شما

[/aparat]
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

18. 2 کاربر پست **FERESHTEH** عزیز را پسندیده اند .

19. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    73
    پسندیده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****FERESHTEH**** نمایش پست ها
    میثم جان خیلی ممنون از نظری که برام دادی، اما باید بگم که باید تو تایپیک نظر راجع به فرشته باید اینارو می نوشتی. اما مهم نیست، منم همینجا جوابتو میدم.تقديم شما
    گفتی کی چون با امید لجم این پست رو گذاشتم ، باید بگم که من واسه خیلیها از جمله خودت و آوا، محسن ،خودم ... همین پست رو زدم . پس بیخودی جو نده . درضمن، امید انجمن هم میاد و تو بعضی تایپیکها شرکی میکنه . خبر نداری . آگاه شو.
    مساله بعدی اینکه شما داری میگه که همه راجع به من نظر دروغ دادن و خودتو خیلی با صداقت و آدم خوبه داستان میکنی ،واسه اینکه بقیه بدونن که این تو هستی که از رو بغض و کینه در مورد من اینجور نظر دادی ، باید بگم که . همین شما بودی که همیشه به من میگفتی ، خوبی ، گلی ، با جنبه ای و... . اگر هم دوستان، فکرمیکنن که بنده دروغ میگم، برید پست صندلی داغ میثم رو ببینید. که یلدا بانو ازش سوال کرده نظرت راجع به کلمات زیر چیه؟ بعد اسم چند نفر از جمله اسم منو زده . و شما جوب دادی. فرشته = مثل اسمشه. این جواب شما در مورد من بوده ، با سند و مدرک. 0..
    نکته بعدی این هست که من ابدا نگفتم که خوبم یا بدم، هر کسی حتی فشرها به من احترام گذاشتند ، یه سلام کردن 10 بار سلام کردم. کسی احترام نگذاره . توهین کنه ، به روش خودم دمشو قیچی میکنم.
    من وقتی تو یکپارس با شما بیشتر آشنا شدم به نظرم آدم بدی نیومدی و تا 2-3 روز پیش هم به من احترام گذاشتی منم متقابلا به شما احترام گذاشتم. حالا از کجا ناراحتی خدا داند. میومدی عین یه مرد باهام حرف می زدی و حل میکردی.
    عقده ای و کینه ی: این شما هستی که عقده ای و کینه ای هستی، بارها شده که بهت گفتم ، نمی دونم این ناشناس کیه که فحش میده ، اما هر بار اسم یکی از دوستاتو آوردی که کاره اونه، من گفتم نه!! گفتی: فرشته حالا خیلی مونده اینارو بشناسی که چه کثیفن. تمیزه اینجا فقط میثم هست شکر خدا. والا دارم شمارو بهتر میشناسم.الانم که با اینا که گفتی خودتو بردی زیر سوال نه منو.پرچمممم
    خودباور : این لقب شماست تو چت روم. البته پشت سرت می گن ،خیلی خودتو قبول داری ، فکر می کنی علی آباد هم واسه خودش شهریه. نه میثم جان. هنوز بخشه، و بخشداری داره ، هر وقت شهر شد و صاحب شهر داری انوقت سینتو بده جلو ادعا کن.پرش}
    بی ادب : تو همون فشر 1پارسی ، که خودتم می دونی ، اما از نوع جوجه فشرش . من اگه جواب امثال تورم ندم ،باید برم بمیرم دیگه.عيبي نداره
    آدم خوبه وقتی یجاش می سوزه اشتباهی چای دیگشو فوت نکنه. (دما‌غت فکنم سوخته،اما دستتو داری فوت میکنی)
    بعضی ها جنبه ارتفاع ندارن، نباید ببریشون اون بالا بالاها. اگه یه مدت به بعضی ها آقا اقا زیاد بگی ،سرشون گیج میره. باید عین لیون کریستال لب پر، پرتشون کنی از اون بالا به پایین تا 100 تیکه شن، لیون بلوری 2-3 تیکه میشه ، فقط کریستال
    میثم جان در آخر باید بگم ، قبری که بالا سرش داری گریه میکنی، توش مده نیست. فکری به حلا خودت کن اخوی.تقديم شما

[/aparat]
    اره اون موقع گفتم مثل اسمتی چون اوایل بود ولی رفته رفته با اخلاقت خوب اشنا شدم
    گفتی فلان ادم ها میاند فحش میدند
    منم گفتم شاید فلانی باشه تو گفتی نه منم نمیدونستم زیاد با همون فلانی های که اسم میبردم اشنا باشیو زیاد باهاشون خصوصی میری من گفتم تو هنوز مونده این کثیف هارو بشناسی اره بازم میگممم اگر یادت هم باشه گفتمم حتما ب منم اعتماد نکن فکر کنم این قسمت رو کلا یادت نمیخوای بیاری
    من دیدم اخلاقت رفته رفته چقدر تغییر کردهه
    مطمئن باشید من هیچ وقت از شما ناراحت نبودم که حالا بیام سرتون بخوام خالی کنم فقط این رفتاهاتون کاملا شاکی شدم که گفتممم
    بعدش عقده و کینه چ ربطی داشت به اسم بردن من که شاید این اشخاص فحشتون میده ؟
    هرچی باشه همین شهری که من هستم میدونم بهتر از اون کشوری هستش که فکر کنی برای خودت بهتریه جای دینایی
    فقط ب پا گربه ب خوردت ندند
    من همون اولش گفتم فحشرم ولی اینم بدون جوجه فحشرم باشم تو اصلا تو تخم مرغ شانسی هم نبودی ، لوپ لوپ اگر بنا ب توهین باشه منم بلدم
    بعدش من بالا قبری گریه نکردم هیچ وقت هم قبرستون نمیرم ههه کلا 7بار تو طول عمرم رفتم قبرستون حتی وقتی فامیل های درجه یکمم مرده اند نمیرفتم
    چون من مرده پرست نیستم مثل شما
    من همیشه ب همه گفتم نه خان نه حاجی نه اقا میثم فقط میثم خالی میثم ساده همین و بس هیچ وقت خودم رو بالا بردم یا کسی منو بالا نبرده شماید که چشماتون رو بسیتید و فقط میخواید حرف بزنید و سخنرانی
    در آخرم من از یلدا هم پرسیدم امید خیلی کمتر میاد انجمن اصلا در حد یه مسخره بازی میاد نه مثل شما که یکسره انجمن باشه
    پس امید ربطی ب انجمن نداره
    درضمن من نخواستم برای من تایپیک بزنید که دیگران در مورد من نظر بدند چون خود محسن میدونه من برام نظر دیگران مهم نیست من اخلاق و رفتار خاص خودم رو دارم خدا هم بخواد عوضش نمیکنم اصلا مگه خدای هم هستش ؟
    خنده قهقهه

راستی من حموم حداقل دو روز یکبار میرم انقدر تمیزممم که نگو مثل دست گل و هیچ وقت هم نیومدم بگم به به من تمیزمممم هههه همیشه گفتم من بدتر از اونیم که دگیران فکر میکنند و بار ها محسن گفته من تنها ب تو اعتماد دارم منم گفتم اشتباه میکنی اعتماد میکنی من بخوام ضرربه ام رو ب هرکسی میزنم هرکسی که باشه
    ولی همیشه سعی میکنم ادم خوبه من باشم با رفتارم و اخلاقم چ با فحش چ با ادبیاتم شما سعی کن دیگه تایپیک های نزنی که خودنمایی کنی

20. 2 کاربر پست !. Meysam عزیز را پسندیده اند .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.