طنز نوشته های سوژه آخر اسفند ماه

طنز نوشته های کوتاهدانشمندان به این نتیجه رسیده اند گروه خونی تمام مردانی که برای همسر شان هدیه نمیگیرند یکی است …..بيشعور منفیطنز نوشته های جالب و خنده داربه مامانم میگم میز مبل واسه گل گذاشتن نیست که …واسه اینه که من پاهامو بزارم روش کیف کنممامانم برگشته میگه: اون جارو که اون گوشه هست، واسه خونه تمیز کردن نیست که …واسه اینه که بخوره تو صورتت من جیگرم حال بیاد بنظرتون این مامانه من دارمطنز نوشته های کوتاه جدیدغول چراغ جادو اومده پیشم میگه: یه آرزو بکن …..میگم: یه خونه میخوام میگه: اگه من اینکار ازم برمیومد خودم تو آفتابه نمیخوابیدمخدایی خیلی قانع شدمطنز نوشته های کوتاه جدید و جالباون قديما داداشم که کوچيک بود، بهش ميگفتم:شبا قبل از خواب، زير بالشت يه هزار تومنی بذار، صبح که بيدار بشى، فرشته ها برات به جاش شکلات گذاشتن… چيه؟ اونجورى نگا نکنين، زندگى خرج دارهطنز نوشته های خنده دارزن وشوهره باهم دعواشون میشه زنه میگه من فقط به خاطرت پولت زنت شدم…مرده میگه: بازتو یه دلیلی داشتی، منه بدبخت چی؟!طنز نوشته های کوتاه جدید و جالبدختره اسم پروفایلش جوجو بود!دو ساعت باهاش فک زدم… آخرش ازش پرسیدم چن سالته؟میگه ۵۹ سالمه!خب لامصب جوجو چیه؟! تو الان یه کرکس بالغی